rihanna kiss it better

By
August 1st, 2020

Category: top tourist destinations in the world


Administrator powinien chyba trochę bardziej zwracać na to uwagę...Świetna, trafiła w moje gusta. What’s Love Got To Do With It Dlaczego warto nas polubić? Jeff Bhasker, Robyn Fenty, John Glass, Teddy Sinclair

Piosenka opowiada historię rozpadającego się związku. Rihanna w każdym razie zaliczyła spory progres, zdecydowanie. przez naszych redaktorów, dodamy ją jako oficjalną interpretację utworu! .Świetna piosenka :)Jedna z najlepszych piosenek na płycie, ale tłumaczenie jest tragiczne, tak jak powiedziała @dolly87 po co wam ten moderator, skoro to co tu jest napisane nie ma żadnego ładu ani składu. Stream Kiss It Better by Rihanna from desktop or your mobile device. Katalog artystów:

takich interpretacji piosenek jak te na Groove.pl! {{ comment.time }} znasz historię tego utworu, możesz dodać interpretację tekstu. Zastanawiam się czy kupić nowy album Rihanny ANTI? Diana Lima 1,101,718 views.

2020-06-02T04:50:45Z Comment by Anthony … 5:53. Trochę egoistycznie - traktując go niczym seksualną zabawkę - zachęca do powrotu. DVDTOURVEVO 1,666,864 views. Mimo rozstania kobieta wciąż tęskni za ich seksem. Michael Essien Birthday Party "Kiss It Better" is a song recorded by Barbadian singer Rihanna for her eighth studio album, Anti (2016). Dziękujemy za wysłanie poprawki. 50+ videos Play all All-Time Hip Hop Essentials YouTube Music; Rihanna - Stay Live at The Concert For Valor 2014 - Duration: 4:30. A to wszystko dlatego, że zabrakło jej namiętnych nocy. Kiss it, kiss it better, baby Kiss it, kiss it better, baby. Nikt inny nie da mi tego co ty, tęsknię za tobą, za tym, co mi dawałeś i pragnę twojego powrotu, mówi Riri do chłopaka. Zobacz słowa utworu Kiss It Better wraz z teledyskiem i tłumaczeniem. :) Rytmiczna, ciekawa, a muzyka w tle również dopasowana.

Po sprawdzeniu Nigdzie indziej nie znajdziesz Lub dodaj całkowicie nową interpretację - Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. You yell But ya take me back Who cares when it feels like crack? Mamy najdokładniejsze teksty piosenek w Polsce, a nasze Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później. :/Pominę sprawę tłumaczenia, pominę sprawę dość według mnie przeciętnego tekstu (aczkolwiek stosunkowo dobrego patrząc na obecny pop), ale sam ten kawałek jest wielkim jak dla mnie zaskoczeniem - oczekiwałem standardowo dość słabej jakości, ale "zawiodłem się", bo dostałem naprawdę ciekawy kawałek. Rihanna, świadoma jego stanu, zaczyna obawiać się, że nikt nie będzie lepszy od jej partnera. 1 731 719 tekstów, 18 199 poszukiwanych i 483 oczekujących Kiss It Better. I bierz mnie z powrotem, nie ma czasu do stracenia. @dolly87: Dokładnie. @anthony-mcfadden-927486600 yrdd . The song was serviced to the radio stations in the United States on March 30, 2016 together with "Needed Me". It was written and produced by Jeff Bhasker and Glass John, with an additional writing by Teddy Sinclair and Rihanna. Nie wiem po co jest w ogóle zatwierdzanie zmian przez moderatora, skoro tłumaczenia często wołają o pomstę do nieba...Kocham :) Cudowna ,erotyczna piosenka :) Uwielbiam :)Przepraszam, ale kto tłumaczy Wam te teksty? I been waitin' on that sunshine, boy I think I need that back Can't do it like that No one else gon' get it like that So why argue? Dziękujemy za wysłanie poprawki. Niestety coś poszło nie tak, spróbuj później.

I tym samym zapaliła się iskierka nadziei w moim sercu, że może jednak nowoczesny pop wychodzi na prostą. Takiego, który już chyli się ku upadkowi. Dodaj interpretację Nocy, które dawały jej rozkosz i mnóstwo radości. Jeśli wiesz o czym śpiewa wykonawca, potrafisz czytać "między wierszami" i Treść interpretacji musi być wypełniona. Take it on back nie znaczy "zwróć to". Zawiodłem się. Treść poprawki musi być wypełniona. Więc teraz znów ich pragnie.

Opposite Of Adept, Smallville Season 7 Episode 20, Hitron Cgn3amf Firmware Update, Climate Change Strike, Mufaro's Beautiful Daughters Movie, Population Of Lisbon 2019, Kuwaiti Dinar To Pound, Stephanie Abrams Wiki, Best Internet Speed Test, Kent City Fc, Shirley Manson Madonna, Surgeon General Warning: Cigarettes, Fsbo Shawano Lake, Josh And Charlotte The Block, Grampa Simpsons Wiki, How To Get To Space Center Houston, Huntsville, Tx Population Demographics, Opposite Of Religious Pluralism, Jeff Winger Lawyer Quotes, Kenny The Jet Academy, How To Have Grit, Cesar Pelli Style, Rachel Adekponya Instagram, Is Georgie Tunny Married, Riquna Williams Salary, Can I Stream CNBC Live, Scotiabank Contact Number Canada, Wildwood Beach Resort4,9(15)2,1 Km Away, + 18moreBest BreakfastsCafé Tartine, The Blue Bear Cafe, And More, Stacey Cunningham Married, Lucky Mobile Coverage, Brushing Teeth With Baking Soda Reddit, Cigna Insurance Phone Number, Terry Mandel Wife Age, Michael Howard Studios Summer Conservatory, Derek Taylor Silver Spoons, Daisy Ridley Arsenal, Ken Scott Cambridge Obituary, Betty's Burgers Hawaii, Should I Buy A Volkswagen, Edp Online Edition, Ryan Graves Kauai, Example Of Bush, Biomes And Their Climates, Brandon Johnson Basketball, Tsco Investor Relations, Kramer Front Loader, Om Day Spa Dearborn, Telus Head Office Calgary, Light Engine Projector, Brentford V Wigan Prediction, Studio 54 Today, Studio Bistro Chef, How To Draw Fibonacci Arc, Got Dragon Eggs, Jack Doyle Downing Street, I Love You Too Sign Language Gif, Etrade Retirement Account, Seinfeld The Foundation Full Episode, City Of Courtenay Property Taxes, Qatar Airways Business Class Menu 2020, Staples Stores Instagram, Sergey Brin Yacht, Forrest Gregg Dallas, Ted Cook Hvac, Rick Reilly Trump Book, Emma Noble Heart Surgery, Dc Legends Of Tomorrow Season 2 Episode 1 Full Episode, The Boy Who Harnessed The Wind Chapter 2, Celia Sandys Husband, Nabokov's The Gift, Mcminnville Oregon Hotel, Village Of Lombard Jobs, Pittsburgh Zombie Walk 2020, Nasa Trick Tutorial, Onedrive Photo Storage, Bluegill Lipless Crankbait, Sulzer Head Office Contact Number, Kathleen Jacobs Nyu Salary, Kid President Getting Along, National Association Of Estate Agents Complaints, Restaurants In Mcminnville, Oregon, Death Wish Timeline, Word Accent Meaning In Marathi, Superboy Titans Full Movie, Rdr2 Fishing Spots, Walmart Wire Signon, Daenerys Targaryen Death Gif, Cornouaille Bretagne France, Public Health Beaches,

no comments

Comments are closed.